). 17 évesen publikáltam először a neten, de már akkor odafigyeltem az ilyen dolgokra, ezek meg elvileg ebből élnek. A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Nem számítástechnikai témák
). 17 évesen publikáltam először a neten, de már akkor odafigyeltem az ilyen dolgokra, ezek meg elvileg ebből élnek. A kibaszás társas játék, sose feledd.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)
A kibaszás társas játék, sose feledd.