28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Assassin's Creed: Revelations



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
Nekem nem csinált egyik rész sem ilyet, pedig mindről van számla.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Aribeth
Aribeth [2766]
Saját tapasztalat: próbáltam a sorozatból tört verziót is, és ott launcher egyáltalán nem is volt. Végül eredetiben vittem végig a játékokat, és többször előfordult, hogy lefagyott/kidobott/hisztizett a kliens. Újraindítás, várakozás, próbálkozás, aztán idővel mindig sikerült életre kelteni.

Vissza

Fórumszabályzat