Az Archeage viszont nekem nagyon tetszik, óriási zónák, gyönyörű graf (aki ezt lefikázta, az nem tudom mit nézett..), izgalmas harc. Persze a szintezés a szokásos öld meg a farkasokat, de hát ez igazából tök mellékes, az mmorpg-k lényege az endgame. És ezért tartom ezt a cikksorozatot kicsit sántának, mert egy ilyen játékot nem 3 meg 20 óra megismerni, hanem max szint + egy hét, ami mondjuk játékidőben mondjuk 100 óra alsó hangon.
Hearthstone: persze hogy grind. Egy ilyen kártyagyűjtögetős játéknál hozzá tartozik az élményhez a gyűjtögetés
Ettől függetlenül jó játék.I wish I could have known about the view from halfway down
