Részemről (PS3 verzió) eddig:
-18 óra játékidő
-lvl21 "mágus" és Vanguard lvl1 szint(minden más frakcióba 0 pontot tettem eddig)
-PvP-ben eltöltött idő 0 perc (érdekel, de nem sürgős)
-raid-ról még nem is álmodom, a heti strike küldetés is megszivat
Sokan a droprate miatt sápítoznak, de nekem nem hiányzik a Borderlands féle cucc eső. Amúgy meg vannak farmolós helyek ha valaki arra vágyik...
Én is olyan 8-nak mondanám egyenlőre, de fel lesz ez csiszolva 10-re is hamarosan!
„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”