28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Előrendelhető a Far Cry 4 gonoszának figurája [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Hanyagolni kéne már ezt a fene nagy toleranciát, nem csak itt, úgy az élet minden területén. Igenis oda kéne csapni az asztalra, hogy az ilyen szarokat márpedig nem! Nincs baj ezekkel a szobrokkal-figurákkal pl, nálam is ott figyel az asztalon egy Geralt fej és egy vault boy. Azok szépek, igényesek, az ubi viszont mindig ilyen ocsmányságot csomagol a CE-jükbe. Amíg ez az 'ez is jó' felfogás uralkodik addig nem is számíthatunk változásra. Mert tényleg az a szomorú, hogy veszik ezeket.

(nem tudom milyen hangon szólalok meg a fejedben, de ez nem ellened irányuló támadás vagy ilyesmi)
GeryG
GeryG [2379]
Azt nem vitatom, hogy nem néz ki sehogy, de nem is kötelez senki, hogy erre költsd a pénzed. Úgyis lesznek olyan fanok, akiknek tetszik és szerintük megéri, hogy egy ilyen porfogó figyeljen a polcukon - a többi hasonló mellett.

Vissza

Fórumszabályzat