Hanyagolni kéne már ezt a fene nagy toleranciát, nem csak itt, úgy az élet minden területén. Igenis oda kéne csapni az asztalra, hogy az ilyen szarokat márpedig nem! Nincs baj ezekkel a szobrokkal-figurákkal pl, nálam is ott figyel az asztalon egy Geralt fej és egy vault boy. Azok szépek, igényesek, az ubi viszont mindig ilyen ocsmányságot csomagol a CE-jükbe. Amíg ez az 'ez is jó' felfogás uralkodik addig nem is számíthatunk változásra. Mert tényleg az a szomorú, hogy veszik ezeket.
(nem tudom milyen hangon szólalok meg a fejedben, de ez nem ellened irányuló támadás vagy ilyesmi

)