28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Több mint kétmillió játékossal büszkélkedhet az ArcheAge [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

eszem
eszem [31]
Hát nem tudom, már a beta alatt is tele volt goldseller spamel minden... A grafika cry engine ellenére szerintem csúnya. A harcrendszer se igazi, nekem nem igazán volt "aktív", de a kombós megoldások tetszetősek voltak. A küldetések nagy százaléka is grind. Pozitív, hogy ennyi minden lehet csinálni de, ha tényleg bele akarsz merülni a játékba előbb utóbb fizetni fogsz érte. Ennyit a f2p-ről. Szerintem egy korrekt iparosmunka de a kezdeti lelkesedés alább fog hagyni...

Vissza

Fórumszabályzat