HOGY NE LENNE MÁR SZÉP? Low-n próbáltad, vagy mi a fene? De komolyan, mutass már szebb MMORPG-t! Vannak szebb játékok, de ha egy MMORPG-nél betolják a teljes cryengine kapacitást, akkor az maximum a NASA-nál futna el...
Fizetni meg nem feltétlen kell. Jelenleg 20 igen kockázatmentes trade runnal kijön 1 hónap játékidőre a gold, ami felső hangon is max. 4 óra időbefektetést jelent. Ha meg belecsap a fádba a villám, akkor helyből vehetsz magadnak 4 hónap játékidőt
A gold sellerek az egyetlen negatívum, amivel egyetértek, de ez egyrészt a f2p hibája, másrészt a Trion pont olyan gyökér forgalmazó, mint a többi, erről viszont nem a játék tehet.
I wish I could have known about the view from halfway down
