28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Több mint kétmillió játékossal büszkélkedhet az ArcheAge [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
Próbálom magam nem felidegesíteni, mikor valaki azt írja, hogy nem szép a grafikája, de nem megy HOGY NE LENNE MÁR SZÉP? Low-n próbáltad, vagy mi a fene? De komolyan, mutass már szebb MMORPG-t! Vannak szebb játékok, de ha egy MMORPG-nél betolják a teljes cryengine kapacitást, akkor az maximum a NASA-nál futna el...

Fizetni meg nem feltétlen kell. Jelenleg 20 igen kockázatmentes trade runnal kijön 1 hónap játékidőre a gold, ami felső hangon is max. 4 óra időbefektetést jelent. Ha meg belecsap a fádba a villám, akkor helyből vehetsz magadnak 4 hónap játékidőt

A gold sellerek az egyetlen negatívum, amivel egyetértek, de ez egyrészt a f2p hibája, másrészt a Trion pont olyan gyökér forgalmazó, mint a többi, erről viszont nem a játék tehet.

I wish I could have known about the view from halfway down

eszem
eszem [31]
Hát nem tudom, már a beta alatt is tele volt goldseller spamel minden... A grafika cry engine ellenére szerintem csúnya. A harcrendszer se igazi, nekem nem igazán volt "aktív", de a kombós megoldások tetszetősek voltak. A küldetések nagy százaléka is grind. Pozitív, hogy ennyi minden lehet csinálni de, ha tényleg bele akarsz merülni a játékba előbb utóbb fizetni fogsz érte. Ennyit a f2p-ről. Szerintem egy korrekt iparosmunka de a kezdeti lelkesedés alább fog hagyni...

Vissza

Fórumszabályzat