28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Több mint kétmillió játékossal büszkélkedhet az ArcheAge [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Valóban az, ez viszont objektív szép. Persze a karakterek randák, de hát ez ilyen ~koreai mmo. Pályákkal nem tudom mi a bajod, Conan óta nem láttam ilyen egységesen szép tájakat. Macskás félnél van itt minden, indiai és japán város, dzsungel, tengerpart, gejzíres üdülő. Elfes frakcióban szép erdő, dimbesdombos, ausztriai falu. Még a "keleti-nyugat" város az ember kezdőn is egész normális. Vagy tényleg legalacsonyabb beállításokkal játszod vagy valami más miatt nem tetszik, amit nem értek.
eszem
eszem [31]
A szépség szubjektív ugyebár. Maga a grafikai stílus nem tetszik, számomra nem alkot egységes képet maga a játék, ezért igazán élvezni se tudom.

Vissza

Fórumszabályzat