"Kedves Gábor, örülünk, hogy szeretted a Mega Pocketet. A MP nekünk is hiányozni fog, azonban megérett az idő a távozására. Bízunk benne, hogy azért még látunk a jövőben, és persze reméljük, hogy a jövőbeni újdonságok feledtetni tudják majd ezt a csalódást. Szép napot kívánunk!"
Pfffff....

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"