28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Corvus5
Corvus5 [2011]
Valamit nem tudnátok kezdeni ezzel a star wars borzalommal, hogy ne tegye használhatatlanná az oldalt? Nem lehet új kommentet írni, nem lehet szerkeszteni, stb., mert folyton lenyílik ez a retek és megakadályozza. De mégcsak bezárni sem lehet anélkül, hogy ne nyitná meg folyton a honlapját, pedig annyira érdekel, mint egy videó egy végbéltükrözésről.

Vissza

Fórumszabályzat