28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ez mondjuk nagyjából annyira a modik dolga, mint... akármi más oldalszerkesztési ügy , de igaz. Én kattintgatok a reklámokra így is, csináljuk a pénzt az oldalnak persze, de azért ez most így nem túl jó.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Corvus5
Corvus5 [2011]
Valamit nem tudnátok kezdeni ezzel a star wars borzalommal, hogy ne tegye használhatatlanná az oldalt? Nem lehet új kommentet írni, nem lehet szerkeszteni, stb., mert folyton lenyílik ez a retek és megakadályozza. De mégcsak bezárni sem lehet anélkül, hogy ne nyitná meg folyton a honlapját, pedig annyira érdekel, mint egy videó egy végbéltükrözésről.

Vissza

Fórumszabályzat