A probléma amúgy ott volt nekem, hogy az ablak alja pont oda nyílt le, hogy 'új hozzászólás', illetve abba a vonalba, így mindig rákattintottam, mert grafikailag nem volt, viszont rálógott a doboz ami kattintható. Ez huszonötödjére elég frusztráló. Ügyes trükk amúgy.

A kibaszás társas játék, sose feledd.