28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Köszi Dino.

A probléma amúgy ott volt nekem, hogy az ablak alja pont oda nyílt le, hogy 'új hozzászólás', illetve abba a vonalba, így mindig rákattintottam, mert grafikailag nem volt, viszont rálógott a doboz ami kattintható. Ez huszonötödjére elég frusztráló. Ügyes trükk amúgy.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat