28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megint csúszik a Raven's Cry [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

GeryG
GeryG [2379]
Hát, ha STALKER nem is, de szerintem is nagy blama lesz. Saccolok neki előlegesen átlag 60%-ot én is. Pedig egy jó kalózos játék nagyot szólhatna, mivel nem vagyunk velük elárasztva. Nekem pl. pont ezért tetszett nagyon a Black Flag is. Se az ACIII, se ez az új Unity nem hozott egy picit sem tűzbe, de a Black Flagbe sok-sok órát beleöltem csak azért, mert egy jó kalózos játék volt.

Vissza

Fórumszabályzat