28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ki van fent legtovább?



Írd ide hozzászólásod:

Corvus5
Corvus5 [2011]
Ja, most jut eszembe, hogy ma szombat van. Akkor hát ezért nyomjátok itt ennyien a pizsama partit. Én meg már azt hittem kezd megemberesedni a társaság.

Vissza

Fórumszabályzat