28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Megint csúszik a Raven's Cry [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Artemius '89
Artemius '89 [405]
A Black Flag-el nekem csak annyi volt a bajom, hogy az egész játék egy végtelen tutorial és nem igazán tudtam elengedni magam közbe... nagyon szét volt szabdalva. De ha kalózos hangulatú játékot akartok a Risen 2-t például tudom ajánlani Az első rész alapján nem gondoltam volna, hogy bele tudnak csempészni egy ennyire új élményt, nagyon tetszett

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

Vissza

Fórumszabályzat