Ezeknek a "fejlesztőknek" a többsége mintha legálisan lopna. Pedig már csak azért is jó lenne ha befejeznének egy ilyen játékot, mert akkor játszanám én is!

I see no God up here / Yuri Gagarin /
Kicsit unom már, hogy van vagy 1000 iylen túlélős cucc, de befejezni egyiket se tudják. Most komolyan, jelenleg hány darab túlélős játék van fejlesztés alatt? Megszámolni sem tudom, de el egyik se készül. A Rust is egy félkész sz*r .. de azért belekezdenek egy újba, szuper. Mondjuk ez pofásabban néz ki.
Fejezzen már be egy fejlesztő csapat legalább egy darab valamire való túlélős sandbox játékot.