28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Before - a RUST fejlesztőinek új játéka [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

capraz
capraz [279]
Nekem is bejön ez a grafika, kivéve az emberek arcát. Pár vonás nem ártana rájuk, semmi több.

I see no God up here / Yuri Gagarin /

GustyX
GustyX [7048]
Kíváncsi vagyok a koncepciójára, mert grafikailag nagyon pöpecül néz ki, csak annyit kellene tudni, hogy ez most akkor milyen játék is lenne.
Mostanában nagy divatja az egyedi megjelenésű játékoknak, amit én személy szerint nem bánok.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat