28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Metal Gear Rising: Revengeance gépigény [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Most toltam végig, i5 2500k@4,5 + 560Ti és tökéletesen ment maxon, 2X MSAA-val 8 helyett... Példás portolás, szóval nem értem, miért beszéltek mellé...

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

VodevilX
VodevilX [11345]
Érdekes az egész... Nemhogy a Cod, a BF4 sem igazán használja ki a 64bitnek köszönhetően megnövekedett memóriát. Azt meg aligha hiszem hogy a játékos társadalom nagy százalékban nyomulna 1920x feletti felbontásban, több monitorral. Egyértelműen csak indok, hogy kevesebbet kelljen foglalkozni az optimalizálás részével.
Viszont ha tényleg ez fog beállni, meg komolyan gondolja a hardver ipar is, hogy a 4k a jövő, akkor nekem tökéletes lesz egy erős középkategóriás vga az elkövetkező szériából a jól bevált 1920x1080amhoz.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Vissza

Fórumszabályzat