28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher 3: Wild Hunt hivatalos gépigény [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Akkor mi szerinted a reális? A core 2 duo már a múlté, vga-ra pedig azt tudom mondani, hogy egy 560Ti már nem volt elég az elmúlt ősz játékaira... Na már most azt eltudom képzelni, hogy egy 4 magos bármilyen proci elég, de vga-ban nem biztos hogy 3 generációnál régebbi elég lesz.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Vissza

Fórumszabályzat