28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher 3: Wild Hunt hivatalos gépigény [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

jorgenapo
jorgenapo [19]
Amilyen "optimalizáltan" jött ki a 2... annyira nem reménykednék az "elég lesz a középkategória" verzióban

Vissza

Fórumszabályzat