28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Bakik az online médiában



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Ne már, hogy nem tudtátok, hogy Nigéria és Niger is egy-egy különböző ország. Bár lehet, csak én voltam túlságosan földrajz-buzi általános iskolás koromban, hogy szabadidőm egy részében az atlaszokat bújtam és igyekeztem minden ország zászlóját és fővárosát megtanulni.

Volt pl. egy füzetem, amibe minden ország zászlóját lerajzoltam. Nah jó, Szaúd-Arábiát pl. feladtam és az USA esetén sem volt türelmem mind az 50 csillagot apróban lerajzolni.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat