28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Grim Fandango Remastered [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

thri77
thri77 [652]
Köszi! Valahogy sejtettem, de reménykedtem, hogy hátha.
Lehet teszek majd egy próbát ismerősnél az egeres irányítással, hogy egyáltalán hiányozna-e.
Dino
Dino [6086]
thri77: Kipróbáltam, nem használja a PS4-re kötött egeret a játék. (És az opciók között sincs ilyen lehetőség, hogy arra váltsunk.)

Vissza

Fórumszabályzat