Már nálunk is elérhető. Mondjuk én semmi pénzért nem harapnék bele, mert visszataszító eleve, egy szétégetett zsemle benyomását kelti. Másrészt kíváncsi vagyok, milyen festékanyagokkal érték el ezt a teljesen fekete színt... Merthogy természetes ételszínező feketét nem csinál, azt erősen gyanítom...
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"