Más kérdés hogy nem fizetnék érte ennyit, a Don Pepe amúgy is nevetségesen túlárazott, nem ettem sokszor (Győrben csak a mozinál van amúgyis), de annyi pénzért nem lakok jól egyszerűen egy olyan hambival, a krumpli meg kevés. Fele ennyiért egyszer megenném.A kibaszás társas játék, sose feledd.