Konkrétan van egy koreai csapat, akik átmentek NA-ba. Talán az OMG egyik volt alaptagja, XiaoWeiXiao.
A coach témához: szerintem nem beszélhetnek kívülről. LM, nem tudom, hogy a hős BF-es korszakodban voltak-e ilyenek, de téged nem zavarna, ha egy külsős beledumálna? Bár nem tudom mennyire másabb ez, mint amikor fociban az edző beordibál neked. Mit tud mondani? Nyugi van? Jobban figyelj a cs-re? Hogy engage/disengage-eljenek? Biztos lehet hasznos tanácsokkal ellátni, gyengeségeket észrevenni külsősként, de jobban szeretném ezt a sportot úgy látni, hogy az edzők csak a felkészülésben segítenek, utána pedig kussolnak a színpadon.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
League of Legends
Amit írtál példát, azt eddig is megoldották, pause, és máris ráér minden játékos jelezni a gondját. Teljesen szükségtelen, hogy ezt most már a coach intézze.
1 év LCS tapasztalatot meg aligha lehet összehasonlítani a rendes edzők tapasztalatával, ráadásul a LoL-nál azt is figyelembe kell venni, hogy az egész játékot átvariálják évente.
De bevallom, ennél sokkal jobban zavar, hogy csak 90% ázsiai az NA LCS-en. Távol áll tőlem a rasszizmus, de ettől függetlenül csúnyának és nagyon hasonlónak látom őket, és így rohadt nehéz bármelyik csapatnak is szurkolni
A fizikai sportokat a feketék viszik, az esportokat a sárgák, mi meg mindenben szarok vagyunk
1 év LCS tapasztalatot meg aligha lehet összehasonlítani a rendes edzők tapasztalatával, ráadásul a LoL-nál azt is figyelembe kell venni, hogy az egész játékot átvariálják évente.
De bevallom, ennél sokkal jobban zavar, hogy csak 90% ázsiai az NA LCS-en. Távol áll tőlem a rasszizmus, de ettől függetlenül csúnyának és nagyon hasonlónak látom őket, és így rohadt nehéz bármelyik csapatnak is szurkolni
A fizikai sportokat a feketék viszik, az esportokat a sárgák, mi meg mindenben szarok vagyunk

I wish I could have known about the view from halfway down
Asszem' első héten volt, hogy a Fanaticnál rossz championt pickeltek, ezért újra kellett indítani az egészet - persze a bannok ugyanazok kellettek legyenek és az addigi pickek is. Az pl coach közbenjárásra volt, ahogy a technikai gondokat is rajtuk keresztül jelzik most már a játékosok.
Egyébként a coachok között van aki tavaly még játszott LCS-ben, vagy korábban a csapat tagja volt (pl UOL), szóval nem ördöngősség a dolog, más játékoknál is vannak külsős irányítók.
Egyébként a coachok között van aki tavaly még játszott LCS-ben, vagy korábban a csapat tagja volt (pl UOL), szóval nem ördöngősség a dolog, más játékoknál is vannak külsős irányítók.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 5. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]