28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Real Madrid



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
Igazából a legutóbbi 4-0 nem is volt durva, ott tényleg lefoci volt... De mikor volt az már... Nagyon arról szólt a hét, hogy nem számít mi volt, nem fogja befolyásolni a csapatot, hát reméljük tényleg úgy lesz. Nyerhető meccs papíron, de továbbra is x-re számítok inkább, viszont inkább 2-2re módosítanám.

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Christoph
Christoph [4806]
A szokásos csontzene ma este. De kár, hogy ezekből az Atlético elleni biztos 3 pontokból, ami kb. tavalyelőttig ment ez lett . Annyira nem bánom, hogy őket kaptuk, valószínű a Bayern mellett (után?) ők a legkeményebb ellenfelek nekünk, de legalább a revans lehetősége is ott van. Kikapni nagyon nem szabad semennyire, mert nyerni azt nem is tudom mikor sikerült ellenük. Egy 1-1 vagy 2-2 jó lenne. Persze titkon, (sőt most szerintem még akár benne is lehet) győzelmet várok. Nem szeretnék sokadszor pofára esni ellenük, kezd ciki lenni.

Vissza

Fórumszabályzat