28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Real Madrid



Írd ide hozzászólásod:

Christoph
Christoph [4806]
Én a játékkal nagyrészt meg voltam elégedve, sőt az első félidei játékkal bárkit verhetünk bárhol. A Bernabéuban meg egyébként sem döntetlennel kell továbmenni, egyszerű a feladat; meg kell verni őket és kész.
A végén még lehetett volna ez valami szokásos fejesgóllal 1-0, na akkor lett volna baj. Bale szokásos balfaszkodása, most így meccs után már annyira nem bosszant. Igazából az Atlético ha utána felpörög még rosszabb is kisülhetett volna belőle. De mindegy is, fel lehet fogni ezt a meccset úgy, hogy a nehezebbik felét túlélték a fiúk.

Vissza

Fórumszabályzat