28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jövő héten jön a Game of Thrones - Episode 4: Sons of Winter [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Artemius '89
Artemius '89 [405]
Engem kicsit kiakaszt, hogy a Game of Thrones-ból már a 4. részt adják ki, a Tales from the Borderlandsből meg nemrég nagykegyesen megszülték a másodikat, miközben az utóbbi előbb jelent meg... elhiszem, hogy a GoT most nagyobb durranás, én is nagy fan vagyok, de kicsit pofátlannak tartom, ugyan annyit fizettem a TftB-ért mint akik a GoT-ért, minket mégis kb. leszarnak...

A földönkívüli intelligencia létezésére az a legnagyobb bizonyíték, hogy még egyszer sem tették a lábukat a bolygónkra.

Vissza

Fórumszabályzat