28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

-T0ng-
-T0ng- [1675]
Én is ezen gondolkodtam el pont a minap egy illető esetében. Az eddigi tizenvalahány hozzászólásának a 90%-a arról szólt, hogy beírt egy adott témáról szóló fórumba egy negatív megjegyzést (pl.: Ez a játék egy szar nem is értem miért is venné meg bárki) és ott is hagyja az egészet. Én értem, hogy véleménynyilvánítás szabadsága meg minden, de ez bőven kimeríti a troll fogalmát. Kíváncsiságképpen utánanéztem az illető más hozzászólásainak és egy két fórumtéma két három mondatos hozzászólását kivéve tényleg csak ilyen megnyilvánulásai vannak. Persze ez nem egy moderátorokra tartozó feladat, azt én is érzem, csak az ilyen elemek mindig képesek elrontani egy-egy téma megvitatását.

Nem bánom én ha valakinek egy témával kapcsolatban negatív véleménye van, csak fejtse ki, indokolja meg, beszélgessünk róla, az viszont nem módi, hogy "ez a játék szar" és kész.
Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Csak érdeklődés, de nem az lenne a normális hogy egy 20 hozzászólas alatti felhasználót aki többet ocsmánykodik mint én 3000 alatt, automatikusan törlitek? És nem azt teszitek, hogy a hozzászólásai törlésével gyakorlatilag tisztára mossátok itt?

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Vissza

Fórumszabályzat