28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Az a helyzet hogy egy híroldalon ez az egyik legértékesebb felület, és Dinonak sem anyagi érdeke, hogy ezt ne adja el, ebből él (is) az oldal (gondolom én, aztán lehet hogy ő nyerte meg az ötmilliárdos lottót, de azért fogadjuk el, hogy üzleti megfontolásból van itt reklám, nem azért mert Dino szereti).

A kibaszás társas játék, sose feledd.

davkar9
davkar9 [11521]
Én már rágom egy ideje Dino fülét ez ügyben, de hát most* érthető, ha nem ezzel fog majd foglalkozni.

*SPOILER
bébiDino
LordMatteo
LordMatteo [29425]
Legkevésbé a modik fogják ezt megoldani.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

LiT
LiT [20136]
Nem lehetne megoldani az oldalon a lap ugrását a reklámok miatt? Egyszerűen az ideg tép időnként, amikor félrekattintok.

We are the Universe... Observing itself... Observing itself... Destroying itself...

Vissza

Fórumszabályzat