28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Witcher 3: Wild Hunt



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11539]
Ez egy utólag hozzátoldott dlc küldi. Korábbi szörnyes döntéseidre épít, nekem megvolt minden lehetőség a beszélgetésnél, nem tudom ez számít-e, esetleg emiatt akadhatott össze valami. Mellesleg elég béna kveszt, szóval nehogy már ezen mérgelődjél.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Na, fasza kis bug lesz ez. Most a legelejétől újracsináltam az egész küldit, és ugyan az lett a lecsengése, amit a spoilerben írtam. Szóval hagyom így a francba, max pár küldivel később újra megpróbálom, hátha. Mellesleg rohadtul örülök, hogy még a hetedik patch után is ilyen és ekkora bugok vannak a játékban, amiknek köszönhetően nem lehet küldetéseket befejezni.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Segítség, illetve ötlet kéne egy Witcher megbízással kapcsolatban. SPOILER
Skellige legkeresettebbje. Egy vérfarkast kell legyőznöm a végén, ami meg is történik, de utána nem történik semmi. Elfogy a farkasunk élete, Geralt elrakja a kardot, és ennyi. Se videó, se semmi. A vérfarkas egymagában üvölt, és SEMMIT nem tudok csinálni. Elhagyni a területet, odamenni hozzá és lecsapni a fejét, semmit. 10 percig rohangáltam fel-alá, míg a farkas nulla élettel üvöltözött. Újratöltöttem, ugyan ez történt. Ötlet? Bug lehet?

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat