28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

david139
david139 [18716]
A mindennapos zene órának még értelme is lenne, ahol hangszereket meg kottaolvasást (rendesen) tanítanának, de hát az éneklés ingyé' van.

I wish I could have known about the view from halfway down

szbszig
szbszig [33649]
Mindennapos testnevelés után mindennapos éneklés? Ezeknek elmentek otthonról? És mi az a bullshit, hogy úgy akarják bevezetni, hogy a tanórák száma meg a tananyag mennyisége ne nőjön? Ilyeneket én is tudok mondani, hogy például növelni szeretném a minimálbért meg a nyugdíjakat, de úgy, hogy az adókhoz és az állami bevételekhez nem nyúlunk egyáltalán. Vagy majd énekelve kell felelni a többi órán?

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat