28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elrajtolt a Destiny 2.0 [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Breaker
Breaker [71]
Volt mar belole hoborges regebben de sajnos ezt nem akarjak bevezetni. Egyedul a weekly heroichoz voltak engedekenyek anno, de mashoz nem akarnak matchmakinget. Az volt a hivatalos valasz peldaul a nightfallhoz hogy azt ne random csapatok jattszak hanem osszeszokott baratok mert olyan nehezek... Ehhez kepest minden heten ki lehetett solozni a nightfallokat, youtubeot mindig elarasztottak a videok. Ettol fuggetlenul kivancsi leszek az oryx raidre 22.en

Vissza

Fórumszabályzat