28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Elrajtolt a Star Citizen alfájának új változata [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Sir Spike
Sir Spike [484]
Hát, ha már napi 8-10 órát gürizek, akkor hadd döntsem el, hogy mire költöm. A kórházakat meg támogassák abból a sok szép adóból, amiket kénytelen vagyok befizetni. Köszönjük irgalmas szamaritánusok, leülhettek.

Vissza

Fórumszabályzat