Nehéz ügy... Amilyen szolgaian másolta az új rész a korábbiakat, elkerülhetetlennek tűnik, hogy itt is levágják valakinek a kezét előbb vagy utóbb. Viszont egy nővel ilyet nem illik csinálni. A feka csávóval meg nem lehet, mert akkor rögtön rasszistának kiáltja ki a rendezőt mindenki. Marad mondjuk Poe. Vagy szegény Chewie...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

