28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Ezt a cikket nemrég találtam:

X-Akták gyorstalpaló - Az eredeti sorozat utolsó évadainak rövid, tömör, lényegre törő összefoglalása. Rendkívül hasznos elolvasni az új részekhez, hogy mindent megértsünk. A William-es történetet is pl. részletesen leírja.

Nekem pl. a 7-8. évad teljesen kimaradt, a 9.-ből láttam az utolsó részeket, de már nyilván azokra is csak nagyon homályosan emlékeztem.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat