X-Akták gyorstalpaló - Az eredeti sorozat utolsó évadainak rövid, tömör, lényegre törő összefoglalása. Rendkívül hasznos elolvasni az új részekhez, hogy mindent megértsünk. A William-es történetet is pl. részletesen leírja.
Nekem pl. a 7-8. évad teljesen kimaradt, a 9.-ből láttam az utolsó részeket, de már nyilván azokra is csak nagyon homályosan emlékeztem.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
