Botrányosan szar rész volt, nem sok hiányzott, hogy kinyomjam.
A régi sorozat legrosszabb részeinek emlékeit idézte. Pont amilyeneket az utolsó évadokból emlegettetek.
Én nagyon remélem, hogy ez csak egy egyszeri félresiklás volt, különben nem lesz itt 2. évad...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
