28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Úristen, ez a mai rész mi a szar volt? Botrányosan szar rész volt, nem sok hiányzott, hogy kinyomjam. A régi sorozat legrosszabb részeinek emlékeit idézte. Pont amilyeneket az utolsó évadokból emlegettetek.

Én nagyon remélem, hogy ez csak egy egyszeri félresiklás volt, különben nem lesz itt 2. évad...

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat