28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
A 2. rész már sokkal jobb volt, azt érdemes megnézni. A pilot valóban nagyon csapongott és nem nagyon haladtunk előre semmit a kerettörténetben, de a 2. rész hozta a régi részek színvonalát. Ez a 3. viszont a botrányos kategória...

A legdurvább viszont az egészben az, hogy pl. sorozatjunkie-n a cikkíró és a kommentelők is az egekig ajnározzák a tegnapi részt, imdb-n pedig - bár még kevés a szavazat - ez a rész áll a legjobban az eddigi 3 új rész közül... Teljességgel le vagyok ezen döbbenve. Viszont ez alapján sokaknál betalált, így nem biztos, hogy véletlen kisiklás volt, hanem a rajongók összes rétegét meg akarták vmelyik résszel szólítani.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Jól van, legalább nem kell néznem Szerintem már az első rész is közel nézhetetlen volt. Kapkodó, tempótlan, csapongó. A főcím megtartását és Gillian Andersont (akibe természetesen szerelmes vagyok) leszámítva semmi pozitív nem volt benne.
A témaválasztása, és az elmúlt (kihagyott) évtizedek összeesküvés elméletei, ez így nem lett volna rossz ötlet, de az idióta kivitelezés miatt csak egy felsorolás lett az egészből. Én nagy X-akták rajongó voltam gyerekként, az első néhány évad zseniális hangulata pedig nem csak egy nosztalgikus emlék: néhány éve visszanéztem pár részt, talán másfél évadot az elejéből, és bár itt-ott kicsit - törvényszerűen - megkopott, ugyanúgy működött, mint amikor először láttam.
Ez a pilot viszont egy rossz vicc volt, ami ha jól látom, még csak a lejtmenet eleje.

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat