A legdurvább viszont az egészben az, hogy pl. sorozatjunkie-n a cikkíró és a kommentelők is az egekig ajnározzák a tegnapi részt, imdb-n pedig - bár még kevés a szavazat - ez a rész áll a legjobban az eddigi 3 új rész közül... Teljességgel le vagyok ezen döbbenve. Viszont ez alapján sokaknál betalált, így nem biztos, hogy véletlen kisiklás volt, hanem a rajongók összes rétegét meg akarták vmelyik résszel szólítani.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Szerintem már az első rész is közel nézhetetlen volt. Kapkodó, tempótlan, csapongó. A főcím megtartását és Gillian Andersont (akibe természetesen szerelmes vagyok) leszámítva semmi pozitív nem volt benne.
