SPOILER
Eléggé arra hegyeződik ki a játék, hogy Scully meg fogja találni William-et, amiből elég sok érdekes dolog kihozható és kiderülhet, valójában kiféle/miféle teremtmény ő. Persze ehhez nyilván szükség lesz egy 2. évadra is.
A nyomozós szál megoldását viszont nem értettem, elég kusza volt és a legutolsó jelenetet sem tudom mire vélni, mintha az RTL elvágta volna. Vki spoiler-ben kifejtené, akinek ez összeállt?
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
