Nem vagyok elégedett...az előzetesekből nagyon nem arra számítottam, hogy a régi epizódok kaptafájára folytatják. Az első epizód nagyon tetszett, azt hittem, hogy annak a szellemében fog egy szép lezárást kapni 6 résszel, nem pedig ezekre a külön nyomozásokra. Értem én, hogy a háttérben halad a fő szál is, de akkor sem vagyok maradéktalanul elégedett. A promók felpumpálták az elvárásaimat az egekig, erre kapom a régen látottakat.
Elkértem tesómék telekomos adatait, hogy tudjam nézni én is a Cool-on a TVGO-val, de inkább várok egy napot, mert ez a 40 perc alatt három reklám+ajánló blokk ez valami botrány!!!! Nagyon elszoktam a kereskedelmi csatornáktól az évek során...

