Igénytelenek a kereskedelmi tévék...
Amúgy ezt a részt most megint nem tudom hova tenni. Megint elmentek paródia-irányba, kaptunk emellett egy nagy adag vallási dolgot és tanmesét a nyakunkba, megspékelve az aktuális migránsválság és iszlamista terrorizmus kapcsolatával. Mulder beszívása meg...
Az a baj, hogy ez így nekem komolytalan, a második "tréfarépát ettünk reggelire" rész ment le a 6-ból.
Az évadzáró epizód promója mondjuk tényleg odacsap, de nem tudom, mennyire jó ötlet részenként ugrálni full komolytalanság és a félelmetes misztikum között...
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

