Bár Mulder beszívós jelenete önmagában tényleg vicces volt.
Emlékeim szerint az első 3 évadban inkább csak úgy jelentkeztek az általad leírt dolgok, hogy maga a rejtély és a megoldása ugyan full hülyeség volt, de a sorozat ekkor is igyekezett megtartani komolyságát. Az ilyen direkt kreténbe, paródiába átmenő epizódok a későbbi évadokban jöttek csak, melyek közül nekem a dzsinneshez volt szerencsém.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Igénytelenek a kereskedelmi tévék...

