Azon a lóbetűs Rosewood feliraton én is csak pislogtam, hogy ez komoly? Ráadásul képesek voltak benyomni a bal alsó sarokba, ahol az X-Aktákban tradicionálisan feliratozva van az adott helyszín. Jó, persze a narrátor is bemondja, szóval nem dől össze a világ, de ez akkor is igénytelenség. A másik ledöbbenés pedig a Crea által megemlített zenés montázs elejére berakott random reklám; ha kb. 5 másodperccel előbb indítják még pont beillett volna a zárás elé, de áááá minek ezzel törődni, valahol beindul a hirdetéshullám, azt szevasz. Amúgy ha jól tudom, az RTL-nél és leánycsatornáinál egyszerre van reklámblokk, így történhet meg, hogy ami az egyiken normálisan kijön időre, a többin szépen el van csesszintve. Nem tudom, ki volt ez az okos, aki ezt kitalálta, de gratulálok neki.
Ebben a részben nálam is Mulder hallucinálásos kalandja vitt mindent. Lehetne mondani, hogy ez sem illett ebbe a sorozatba, de ezt most nem éreztem kínosnak, önfeledten tudtam szórakozni ezen az egyszemélyes David Duchovny show-n (főleg a táncjeleneteken). Én amúgy régen csak nagyon alkalmi X-Akták fogyasztó voltam, és inkább csak azért kezdtem bele ebbe az új szezonba, mert mindössze 6 epizód, valamint mégiscsak egy nagy visszatérőről van szó. Személy szerint ezért nem is igazán tudom hova tenni ezt az évadot: érződik rajta, hogy modern és friss akar lenni (felvetett témák, poénkodások, önkritika), de valahogy mégis más, mint a jelenleg divatos szériák. Kár, hogy a fősztori szál csak az utolsó részben köszön majd vissza, mert az erős bekezdés óta nálam csökkent kicsit a lelkesedés; persze ez nagyban köszönhető a nagy hangulatingadozásoknak is (komoly rész, vicces rész). Amúgy felfigyeltem arra, hogy nagyon sokszor benyomnak aláfestésnek ilyen könnyedebb háttérdallamokat, és olyankor már egyből lehet sejteni, hogy most nem feltétlen komoly dolgokról fog szó esni a továbbiakban. Azért az utolsó rész promója nekem is bejött, kíváncsi vagyok, hogyan akarják lezárni ezt a mini évadot.
Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD
X-akták
Nem beszélve az egész rész alatt a bal alsó sarokban 30-as betűtípussal virító Rosewood reklámról.
Igénytelenek a kereskedelmi tévék...
Amúgy ezt a részt most megint nem tudom hova tenni. Megint elmentek paródia-irányba, kaptunk emellett egy nagy adag vallási dolgot és tanmesét a nyakunkba, megspékelve az aktuális migránsválság és iszlamista terrorizmus kapcsolatával. Mulder beszívása meg...
Az a baj, hogy ez így nekem komolytalan, a második "tréfarépát ettünk reggelire" rész ment le a 6-ból.
Az évadzáró epizód promója mondjuk tényleg odacsap, de nem tudom, mennyire jó ötlet részenként ugrálni full komolytalanság és a félelmetes misztikum között...
Igénytelenek a kereskedelmi tévék...
Amúgy ezt a részt most megint nem tudom hova tenni. Megint elmentek paródia-irányba, kaptunk emellett egy nagy adag vallási dolgot és tanmesét a nyakunkba, megspékelve az aktuális migránsválság és iszlamista terrorizmus kapcsolatával. Mulder beszívása meg...
Az a baj, hogy ez így nekem komolytalan, a második "tréfarépát ettünk reggelire" rész ment le a 6-ból.
Az évadzáró epizód promója mondjuk tényleg odacsap, de nem tudom, mennyire jó ötlet részenként ugrálni full komolytalanság és a félelmetes misztikum között...
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Ezt most komolyan csinálja ez a tetves Cool TV, hogy egy drámai, zenei montázs kellős közepébe vágják bele azt a retkes reklámot?!?! Hát, hogy lehetnek ennyire igénytelen szardarabok?
De most komolyan...nem lehet írni ezeknek valahol? A múlthéten a mondat közepén vágták be a reklámot...most meg megy a finálé zene része, erre paff...a kellős közepébe, minden ritmus nélkül. Nevetséges.
Amúgy elég érdekes rész, de tetszik nagyon.
De most komolyan...nem lehet írni ezeknek valahol? A múlthéten a mondat közepén vágták be a reklámot...most meg megy a finálé zene része, erre paff...a kellős közepébe, minden ritmus nélkül. Nevetséges.
Amúgy elég érdekes rész, de tetszik nagyon.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
