Ha nem velük folytatódik a sorozat, számomra érdektelen lesz. Sajnos a színvonal a gyíkemberes és a mostani részben nálam a kritikán aluli mércét sem ütötte meg, így kizárólag a két főszereplő és a fő, William-es történetszál miatt érdekel már csak a sorozat. Ha ezeket kiveszik, nem lesz miért nézni és sztem meg is bukna és megkapná a kaszát hamar.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"


