28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
jawsika szeretne bant kapni, többször is lenácizott, ezt pedig a FAQ egyértelműen tiltja. Ember nem sértett meg engem eddig így a fórumon, mint ezt ez a primitív patkány. Mivel én is elvetettem a sulykot többször nyomdafestéket nem tűrő savakkal, természetesen én is vállalom a bant, ha úgy ítélitek meg. Bár véleményem szerint jawsika alattomos provokációja sokkal nagyobb súlyú.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat