A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Moderátoroknak
es igen, nekem se hianyzik egyik se attol fuggetlenul hogy sajnalom oket, nem akarom h itt legyenek vagy elottem kohogjon, de nem is kuldok el a kurvaanyjaba senkit ezmiatt, vagy mondom azt hogy eljenek szamkivetettkent amig meg nem halnak. ez ugyanis szelsoseges gondolkozas ha igy lealtalanositod.
Kikeresem hogy lasd, nem baszogatni akarlak hanem tenyleg problemas amit most csinalsz.
"
Amiket én leírtam többek között és vállalom is:
- a hajlétalanok baromira zavarnak az aluljárókban, tüntessék el őket onnan, mindegy, hogy hova, nem érdekel
>>>
Egyetlen szóval nem írtam, hogy az említett, általam lenézett, társadalmat visszahúzó embereket deportálni"
Lehet hogy azt irod tavol all toled a szelsoseg, de amikrt irst, tenyleg szelsoseges dolgok. mindenkit zavar a csovesek es migransok jelenlete,csak van aki az emberi sorsot is meglatjak a zavaro tenyezok mogott
"
Amiket én leírtam többek között és vállalom is:
- a hajlétalanok baromira zavarnak az aluljárókban, tüntessék el őket onnan, mindegy, hogy hova, nem érdekel
>>>
Egyetlen szóval nem írtam, hogy az említett, általam lenézett, társadalmat visszahúzó embereket deportálni"
Lehet hogy azt irod tavol all toled a szelsoseg, de amikrt irst, tenyleg szelsoseges dolgok. mindenkit zavar a csovesek es migransok jelenlete,csak van aki az emberi sorsot is meglatjak a zavaro tenyezok mogott
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Én végleges bant? Az előbb szemeztem ki jawsika összes olyan mondatát, amiért ő kaphatna azt. Ezen mondatok egyikét sem mondtam el és ismétlem: Határozottan elhatárolódom az abban felvázolt eszméktől.
Amiket én leírtam többek között és vállalom is:
- a hajlétalanok baromira zavarnak az aluljárókban, tüntessék el őket onnan, mindegy, hogy hova, nem érdekel
- a drogoskat, alkoholistákat, bűnözőket, a saját maguk hibájából hajléktalanná vált csöveseket társadalmi tehernek tartom és ha rajtam múlna, nem adnék nekik társadalmi segítséget, mert a saját maguk döntése miatt jutottak ebbe a helyzetbe; az adóforintjaim elköltését nagyon nem veszem jónéven, ha ilyenekre megy el
- felhoztam egy Mátrixból vett hasonlatot, amiben az emberiséget a Föld rákos megbetegedésének nevezték, amivel nagyon sok pontban egyetértek, ott sem véletlenül hangzott ez el
Ezek a fentiek vélemények, elfogadom, hogy erősen hangzanak. Ezeket ragoztam pár hsz-en keresztül. Ezeket a hsz-eimet fordította ki jawsika és nevezett ezért nácinak. Egyetlen szóval nem írtam, hogy az említett, általam lenézett, társadalmat visszahúzó embereket deportálni, vagy gázkamrába küldeni kelljen. Ilyeneket ő adott a számba. Egyetlen szóval nem írtam, hogy azokat, akik nem önszántukból kerültek rossz helyzetbe, ne kéne segíteni. Ennek pont az ellenkezőjét írtam. Ő meg erre olyanokat ír, hogy az "nem akar" helyett nemsokára a "nem tud" kifejezést fogom használni, ami már nácizmus. Határozottan kifejtettem, példákat is hozva, hogy éppen ez a két szó között van óriási különbség és soha, semmilyen körülmények között nem ítélnék el senkit olyan dolog miatt, amiről nem tehet. A lehető legmélyebb módon elítélem, aki ilyet tesz.
jawsika hsz-ei aljas rágalmazás, amit komolyan veszel ezek szerint te is. Ismersz régóta, pontosan tudod, milyen vagyok és hogy az összes szélsőséges dolgok távol állnak tőlem, ugyanakkor indulatosan hajlamos vagyok erősen fogalmazni, amibe bele lehet magyarázni dolgokat, de nincs értelme.
Az eszem megáll komolyan mondom, hogy nekem kell magyarázkodnom és nem jawsikának, amikor páros lábbal gázolt a becsületembe.
Amiket én leírtam többek között és vállalom is:
- a hajlétalanok baromira zavarnak az aluljárókban, tüntessék el őket onnan, mindegy, hogy hova, nem érdekel
- a drogoskat, alkoholistákat, bűnözőket, a saját maguk hibájából hajléktalanná vált csöveseket társadalmi tehernek tartom és ha rajtam múlna, nem adnék nekik társadalmi segítséget, mert a saját maguk döntése miatt jutottak ebbe a helyzetbe; az adóforintjaim elköltését nagyon nem veszem jónéven, ha ilyenekre megy el
- felhoztam egy Mátrixból vett hasonlatot, amiben az emberiséget a Föld rákos megbetegedésének nevezték, amivel nagyon sok pontban egyetértek, ott sem véletlenül hangzott ez el
Ezek a fentiek vélemények, elfogadom, hogy erősen hangzanak. Ezeket ragoztam pár hsz-en keresztül. Ezeket a hsz-eimet fordította ki jawsika és nevezett ezért nácinak. Egyetlen szóval nem írtam, hogy az említett, általam lenézett, társadalmat visszahúzó embereket deportálni, vagy gázkamrába küldeni kelljen. Ilyeneket ő adott a számba. Egyetlen szóval nem írtam, hogy azokat, akik nem önszántukból kerültek rossz helyzetbe, ne kéne segíteni. Ennek pont az ellenkezőjét írtam. Ő meg erre olyanokat ír, hogy az "nem akar" helyett nemsokára a "nem tud" kifejezést fogom használni, ami már nácizmus. Határozottan kifejtettem, példákat is hozva, hogy éppen ez a két szó között van óriási különbség és soha, semmilyen körülmények között nem ítélnék el senkit olyan dolog miatt, amiről nem tehet. A lehető legmélyebb módon elítélem, aki ilyet tesz.
jawsika hsz-ei aljas rágalmazás, amit komolyan veszel ezek szerint te is. Ismersz régóta, pontosan tudod, milyen vagyok és hogy az összes szélsőséges dolgok távol állnak tőlem, ugyanakkor indulatosan hajlamos vagyok erősen fogalmazni, amibe bele lehet magyarázni dolgokat, de nincs értelme.
Az eszem megáll komolyan mondom, hogy nekem kell magyarázkodnom és nem jawsikának, amikor páros lábbal gázolt a becsületembe.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Szar latni hogy nem veszed vetted eszre magad. a hetvegen mobilrol vagyok csak, nem fogok regenyeket irni, de azon se csodalkoznek ha vegleges bannt kapnal. sry de nagyon, nagyon durvan elvetetted a sulykot. torzstagkent sztem meguszod, de ha nem, szavad se lehet.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Összegyűjtöttem az összes olyan mondatát, amelyben nyíltan lenácizott ez a féreg:
"Őszintén megmondom, szerintem te remekül érezted volna magad a 30-as évek második felének Németországában.
színtiszta fasizmus, amit itt most felvezetsz. Aki nem akar (ha ilyen lenne a közeg, már nem az "akar"-ral, hanem a "tud"-dal kommunikálnál) dolgozni, azt tüntessék el a normális emberek elől. A jó Goebbels doktor büszke lenne rád.
biztos vagyok benne, hogy ha olyan népszavazás lenne, hogy a hajléktalanokat, drogosokat, bűnözőket, migránsokat vessük gázkamrákba, te azt minden további nélkül aláírnád.
én azt gondolom, hogy pont a te fajtádra nincs szükség a modern, hogyan fogalmaztál? "gondolkodó, haladó" (LOL) társadalomban
pumpálja a szíved az ideológiát, mint egy Waffen SS-es elitkatonának
Ja, kurvára semmi rokon gondolatod nincs a fasizmussal.
De inkább meghúzódok és nem szólok hozzád, mert még én is kaphatok egy csinos kis 9 mm-est a Lugeredből
ő azt gondolja és azzal nyugtatja magát, hogy pont azért nem náci, mert csak azt akarja kivonni a képből, aki maga tehet a sorsáról
yakorlatilag az a legdurvább, hogy 2016-ban egy az egyben, de kajakra, fullban ugyanazt kommunikálja, mint ami anno a nyilas meg rákosi rendszerben (persze mindig másokkal) történt
Szerintem amúgy ha ezt Barthezz így szó szerint németül írja egy német fórumra az legalább 8 év. És akkor még elnézőek voltak. #denemnáci "
Végigolvasható, én miket írtam és ő milyen mondatokat adott ezután a számba és magyarázott bele a szövegeimbe. Tényként írt le olyan mondatokat, megállapításokat rólam, amiket egyrészt egyáltalán nem mondtam el, többször épp az ellenkezőjét írtam, másrészt amiktől én is a lehető legnagyobb mértékben elhatárolódom és elítélem, ha valaki ilyen eszméket vall. Ezekkel ő felruházott úgy, hogy azt sem tudja, valójában ki vagyok és mi a politikai nézetem (a lehető legtávolabb állnak tőlem az ilyen nézeteket valló pártok).
A fenti mondatokért akár perelhetném is becsületsértésért jawsikát. Nyilván nem fogok ebből iylen hercehurcát csinálni, főleg nem egy számomra ismeretlen fórumos senki miatt, még mielőtt ezt is komolyan venné, de láttunk már példát rá a magyar közéletben, mikor ennél kisebb súlyú mondatok miatt is egy-egy politikus beperelt egy adott internetes sajtót, vagy épp egyéb közszereplők egymás közötti vitája fajult el idáig. Nyilván a mi esetünk ezekhez képest vihar a biliben, de véleményem szerint amiket rólam leírt, az összes fent idézett mondat egyenként is súlyosan kimeríti a nácizás fogalmát, amiért külön-külön is egy óriási bant lehetne kiosztani.
Mivel többször indulatosan fogalmaztam én is és trágár módon szóltam ezek után hozzá, ahogy írtam, nekem is jár büntetés, mert ezt is tiltja a FAQ. Viszont amit jawsika velem szemben elkövetett, ezeket a mondatokat én a lehető leghatározottabban kikérem magamnak és kérem emiatt a vele szemben való megfelelő intézkedést. Egyszerűen köpni-nyelni nem tudok, hogy jön vki ahhoz, hogy ilyeneket írjon nekem.
"Őszintén megmondom, szerintem te remekül érezted volna magad a 30-as évek második felének Németországában.
színtiszta fasizmus, amit itt most felvezetsz. Aki nem akar (ha ilyen lenne a közeg, már nem az "akar"-ral, hanem a "tud"-dal kommunikálnál) dolgozni, azt tüntessék el a normális emberek elől. A jó Goebbels doktor büszke lenne rád.
biztos vagyok benne, hogy ha olyan népszavazás lenne, hogy a hajléktalanokat, drogosokat, bűnözőket, migránsokat vessük gázkamrákba, te azt minden további nélkül aláírnád.
én azt gondolom, hogy pont a te fajtádra nincs szükség a modern, hogyan fogalmaztál? "gondolkodó, haladó" (LOL) társadalomban
pumpálja a szíved az ideológiát, mint egy Waffen SS-es elitkatonának
Ja, kurvára semmi rokon gondolatod nincs a fasizmussal.
De inkább meghúzódok és nem szólok hozzád, mert még én is kaphatok egy csinos kis 9 mm-est a Lugeredből
ő azt gondolja és azzal nyugtatja magát, hogy pont azért nem náci, mert csak azt akarja kivonni a képből, aki maga tehet a sorsáról
yakorlatilag az a legdurvább, hogy 2016-ban egy az egyben, de kajakra, fullban ugyanazt kommunikálja, mint ami anno a nyilas meg rákosi rendszerben (persze mindig másokkal) történt
Szerintem amúgy ha ezt Barthezz így szó szerint németül írja egy német fórumra az legalább 8 év. És akkor még elnézőek voltak. #denemnáci "
Végigolvasható, én miket írtam és ő milyen mondatokat adott ezután a számba és magyarázott bele a szövegeimbe. Tényként írt le olyan mondatokat, megállapításokat rólam, amiket egyrészt egyáltalán nem mondtam el, többször épp az ellenkezőjét írtam, másrészt amiktől én is a lehető legnagyobb mértékben elhatárolódom és elítélem, ha valaki ilyen eszméket vall. Ezekkel ő felruházott úgy, hogy azt sem tudja, valójában ki vagyok és mi a politikai nézetem (a lehető legtávolabb állnak tőlem az ilyen nézeteket valló pártok).
A fenti mondatokért akár perelhetném is becsületsértésért jawsikát. Nyilván nem fogok ebből iylen hercehurcát csinálni, főleg nem egy számomra ismeretlen fórumos senki miatt, még mielőtt ezt is komolyan venné, de láttunk már példát rá a magyar közéletben, mikor ennél kisebb súlyú mondatok miatt is egy-egy politikus beperelt egy adott internetes sajtót, vagy épp egyéb közszereplők egymás közötti vitája fajult el idáig. Nyilván a mi esetünk ezekhez képest vihar a biliben, de véleményem szerint amiket rólam leírt, az összes fent idézett mondat egyenként is súlyosan kimeríti a nácizás fogalmát, amiért külön-külön is egy óriási bant lehetne kiosztani.
Mivel többször indulatosan fogalmaztam én is és trágár módon szóltam ezek után hozzá, ahogy írtam, nekem is jár büntetés, mert ezt is tiltja a FAQ. Viszont amit jawsika velem szemben elkövetett, ezeket a mondatokat én a lehető leghatározottabban kikérem magamnak és kérem emiatt a vele szemben való megfelelő intézkedést. Egyszerűen köpni-nyelni nem tudok, hogy jön vki ahhoz, hogy ilyeneket írjon nekem.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
jawsika szeretne bant kapni, többször is lenácizott, ezt pedig a FAQ egyértelműen tiltja. Ember nem sértett meg engem eddig így a fórumon, mint ezt ez a primitív patkány. Mivel én is elvetettem a sulykot többször nyomdafestéket nem tűrő savakkal, természetesen én is vállalom a bant, ha úgy ítélitek meg. Bár véleményem szerint jawsika alattomos provokációja sokkal nagyobb súlyú.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]