Kérem a következő két dolgot a moderátoroktól, illetve Dinotól:
- kapjak permbant és örüljön mindenki
- kérem a blogom teljes törlését a Dome-ról, érthető módon egy kattintással nem szeretnék a továbbiakban hozzájárulni ehhez az oldalhoz
Örülök, hogy sok embert megismertem innen, ezt köszönöm is az oldalnak. Aki pedig nem tart a történtek után egy szörnyetegnek és ismer engem jól, hogy nem olyan vagyok, amilyennek megpróbálnak itt jónéhányan beállítani, azokkal privát úton (facebook, e-mail, telefon, sörözések) továbbra is természetesen szívesen kapcsolatban maradok.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"