28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Rendben van: Ha közutálat tárgya lettem, akkor eleget teszek annak amit szeretnétek. Bár nagyon nem értek egyet vele, nincs értelme tovább rágózni ezen. Egy iylen közegnek, ahol néhány mondatért ennyire nekem esnek, lenáciznak (ami ellen senki ki sem kel, pedig nagyon súlyos vétség), és olyanok is részt vesznek benne, akiket régóta ismerek és tudják, hogy teljesen távol állnak tőlem a szélsőséges eszmék, szóval egy iylen közegnek nem szeretnék a továbbiakban a tagja maradni.

Kérem a következő két dolgot a moderátoroktól, illetve Dinotól:
- kapjak permbant és örüljön mindenki
- kérem a blogom teljes törlését a Dome-ról, érthető módon egy kattintással nem szeretnék a továbbiakban hozzájárulni ehhez az oldalhoz

Örülök, hogy sok embert megismertem innen, ezt köszönöm is az oldalnak. Aki pedig nem tart a történtek után egy szörnyetegnek és ismer engem jól, hogy nem olyan vagyok, amilyennek megpróbálnak itt jónéhányan beállítani, azokkal privát úton (facebook, e-mail, telefon, sörözések) továbbra is természetesen szívesen kapcsolatban maradok.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Vissza

Fórumszabályzat