28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Moderátoroknak



Írd ide hozzászólásod:

Feir
Feir [947]
Gyerekek, nem lett ez az egész dolog, egy iciri-picirit túlreagálva? Most így oké, hogy írt durva dolgokat mindkét fél, meg baromira ütköznek a nézőpontok, de azért permban meg fórum elhagyás?! Nem egyszerűbb inkább ignorálni egymást, leállni az értelmetlen veszekedéssel, ha már ennyire átfordult a beszélgetés az értelmes vitából egy mocskolódó katyvaszba?

Vissza

Fórumszabályzat