Ritka nagy csalódás számomra ez a 6 rész, nem kellett volna az a 4 epizód!!! Nem is értem a készítőket!


Fórum » Filmek - mozi, TV, DVD


. Biztos lesz folytatás, így lóg az egész a maga befejezetlenségével. Aztán, h milyen irányba...még az is lehet, h a reakciók alapján ( ki mit vár, mire számít ) alakulnak a továbbiak. A cigis sem pusztult meg, ott is van még kibontanivaló.
Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)