28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Attól még ritka visszataszító a színész és a karakter is!

Ritka nagy csalódás számomra ez a 6 rész, nem kellett volna az a 4 epizód!!! Nem is értem a készítőket!
ufodani
ufodani [17764]
+1
Összeesküvés elmélet hegyek.
SPOILER
A gyermek pedig valszeg fent csücsül a hajón . Biztos lesz folytatás, így lóg az egész a maga befejezetlenségével. Aztán, h milyen irányba...még az is lehet, h a reakciók alapján ( ki mit vár, mire számít ) alakulnak a továbbiak. A cigis sem pusztult meg, ott is van még kibontanivaló.
A kis picsa pedig valszeg 'meg fog térni', nem lesz ilyen 'állj már le, mert beverem az agyad' fazon, hiszen azért most megtapasztalt ezt azt.

Soha ne vitatkozz idiótákkal ! Lesüllyedsz az ő szintjükre, és legyőznek a rutinjukkal. (Woody Allen)

Peace
Peace [28898]
De ezt most így minek kellett???!!!!!!!
Az első és hatodik epizódot kellett volna kifejteni hat részben, felesleges volt az a 4 töltelék rész! Annyit értek el, hogy iszonyat össze kellett csapniuk most ezt az epilógust. Értetlenül állok az eset előtt. Annyira szépen beledért volna ez a fő történeti szál, de csak elk*rták.......

Vissza

Fórumszabályzat