28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

X-akták



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Lesz folytatás, legalábbis olyan 90%, de valószínű nem mostanában.

Ennek fényében én sem értem, miért tettek egy ekkora cliffhangert a végére, hogy a fal adja a másikat. Az utolsó rész viszont nekem nagyon tetszett, hozta a régi X-Akták legjobb, összeesküvés-elméletes részeinek színvonalát. Sajnos a végefelé az órámra nézve már tudtam, hogy itt most lezárást nem fogunk kapni, hanem elvágják a tetőponton és így is történt.

Einstein ügynök engem is irritált nagyon, de talán a folytatásban visszavesznek belőle. A társa viszont jóarcnak tűnik.

Az alábbi spoiler tagban pár kérdést is felvetettem:

SPOILER
Ez a világméretű fertőzés/vírus nagyon bevállalós volt, most már tudjuk, minek kellett volna eljönnie 2012-ben. Azt nem értem viszont, hogy mi aktiválta a vírust minden embernél egyszerre? Az oltások révén mindenki különböző időpontban kapta meg, így egy időkódolás is elképzelhetetlen. Másrészt a cigarettás faszi is utalt rá, hogy ezt ő indította el, nah de egy vírus aktivizálódását minden emberben hogyan? Furcsa volt az is, hogy Scully ilyen gyorsan legyártott ennyi ellenanyagot, másrészt viszont vajon hogyan fogják időben a teljes emberiséget ellátni vele?

Amúgy a cigarettás faszi Mulder apja? Nekem ilyesmi rémlik az eredeti sorozatból, de nem vagyok benne biztos.

Az űrhajón pedig sztem ott lesz William.

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Na neeeeeeeeee szórakozzunk már, hát hogy lehet így lezárni valamit, amiről ráadásul még nem is biztos, hogy lesz folytatása?!?!?!?!?!?! Elmennek ezek a...
Amúgy érdekes rész volt. SPOILER
Ez az idegen DNS ment meg minket dolog nagyon tetszik. Remélem ha lesz folytatás, Mulder és Scully is maradnak. Márcsak azért is, mert bár a fiatal csávóval nincs bajom, de Einstein ügynök ma még irritálóbb volt, mint a múltheti részben. Már a Sírhant Művekben se szerettem túlzottan a csajt, pedig az a kedvenc sorozatom.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat