Ennek fényében én sem értem, miért tettek egy ekkora cliffhangert a végére, hogy a fal adja a másikat. Az utolsó rész viszont nekem nagyon tetszett, hozta a régi X-Akták legjobb, összeesküvés-elméletes részeinek színvonalát. Sajnos a végefelé az órámra nézve már tudtam, hogy itt most lezárást nem fogunk kapni, hanem elvágják a tetőponton és így is történt.
Einstein ügynök engem is irritált nagyon, de talán a folytatásban visszavesznek belőle. A társa viszont jóarcnak tűnik.
Az alábbi spoiler tagban pár kérdést is felvetettem:
SPOILER
Ez a világméretű fertőzés/vírus nagyon bevállalós volt, most már tudjuk, minek kellett volna eljönnie 2012-ben. Azt nem értem viszont, hogy mi aktiválta a vírust minden embernél egyszerre? Az oltások révén mindenki különböző időpontban kapta meg, így egy időkódolás is elképzelhetetlen. Másrészt a cigarettás faszi is utalt rá, hogy ezt ő indította el, nah de egy vírus aktivizálódását minden emberben hogyan? Furcsa volt az is, hogy Scully ilyen gyorsan legyártott ennyi ellenanyagot, másrészt viszont vajon hogyan fogják időben a teljes emberiséget ellátni vele?
Amúgy a cigarettás faszi Mulder apja? Nekem ilyesmi rémlik az eredeti sorozatból, de nem vagyok benne biztos.
Az űrhajón pedig sztem ott lesz William.
Amúgy a cigarettás faszi Mulder apja? Nekem ilyesmi rémlik az eredeti sorozatból, de nem vagyok benne biztos.
Az űrhajón pedig sztem ott lesz William.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Elmennek ezek a...